Info: Psychologická pomoc

03.02.2021 20:45

Podpora pedagogům i rodičům.

Ocitli jste se v důsledku koronakrize v obtížné situaci? Řešíte profesní nebo osobní dilemata v souvislosti s omezením provozu škol? Potřebujete odborně konzultovat záležitost výchovy a vzdělávání žáků, na které dopadla koronakrize? Učitelům, ředitelům i rodičům je nabízena psychologická pomoc, kterou poskytují terapeuti s dlouhodobou praxí, zkušení psychologové a speciální pedagogové.

Chcete si promluvit s někým, kdo Vám umí pomoci se situací, se kterou si sami nevíte rady? Kontaktujte odborníky přes uvedený formulář. Nejpozději do druhého dne se Vám odborníci ozvou a proberete to. Tato služba je bezplatná.

Kontakt

Základní škola, Bojanov, okres Chrudim Bojanov 90, 538 26 Bojanov sborovna 604 251 640
ředitelna 739 203 107

ID datové schránky: 92ppeua